TERAPIE A MASÁŽE

KRANIOSAKRÁLNÍ BIOMECHANIKA S VĚDOMÝM DOTEKEM

 

Jemná technika která pracuje s vaším kraniosakralním rytmem a obnovuje sebeozdravné procesy, které jsou Vašemu tělu vlastní.

Pomocí jemného doteku pročišťuji a aktivuji meridiány, reflexní body a dochází k hluboké regeneraci. Z těla se uvolňuje napětí, stres a dochází k obnovení přirozeného kraniosakralního pohybu a tím i k odstranění blokád fyzických i emočních.

Velmi se osvědčuje jako doplněk k léčbě depresí, úzkostí, po prožití traumat, po úrazech nebo při syndromu vyhoření. Dochází k harmonizaci těla, mysli i duše.

 

kraniosakrální terapie
Relaxační masáže

RELAXAČNÍ MASÁŽE

 

Celotělová nebo částečná ( ruce, záda, nohy, šíje)

Jemná relaxační masáž, při které pomocí jemných hmatů a za použití přírodních olejů dochází k odstranění napětí ve svalech, k psychickému uvolnění a relaxaci. Po masáži se budete cítit uvolnění, odpočatí a zregenerovaní.

 

VĚDOMÝ DOTEK

 

Indická technika pro vnitřní ztišení, harmonizaci a napojení na naší duši.

Díky jemnému vědomému doteku, který pročišťuje a aktivuje energetické dráhy těla, se znovu aktivuje naše vnitřní síla.

Vědomý dotek propojuje aktivací tlakových bodů naše fyzické tělo s tělem emocionálním. Jednotlivé doteky nám pomohou objevit naše skryté zdroje a nastartovat regeneraci.

Vědomý dotek je jednoduchým prostředkem, jak se opět dostat do harmonie a souladu. Dokáže rozpustit stres a vy tak budete odcházet z ošetření uvolnění a s dobrou náladou.

vědomý dotek
lymfodrenáž

LYMFATICKÉ MASÁŽE

 

Manuální lymfatické masáže – Nohy, ruce, celotělová

Lymfatická masáž je pomalá a jemná. Provádí se malým tlakem, kdy se kůže a podkoží „hladí“ pomocí speciálních hmatů. Zlepšuje odtok lymfy, zmírňuje bolestivé napětí v oblastech s otoky, podporuje metabolismus, imunitní systém a detoxikaci organismu. Lze aplikovat i po operacích jakmile dojde k odstranění stehů.

Pro co nejlepší výsledek je: Ideální počet návštěv 10 a to co nejblíže za sebou.

Při/po onkologické léčbě lze provádět jen pokud máte potvrzení od lékaře že na ní můžete – platí pro všechny typy lymfatické masáže 

Přístrojová lymfodrenáž nohou

se provádí pomocí speciálních návleků (nohavic) přístrojem Lymfoven. Pomocí tlaku vzduchu který se v jednotlivých komorách nohavic mění, dle zvoleného programu, dochází k odtoku lymfy z podkoží. Zlepšuje odtok lymfy, zmírňuje bolestivé napětí v oblastech s otoky, podporuje metabolismus, imunitní systém a detoxikaci organismu.

Pro co nejlepší výsledek je: Ideální počet návštěv 10 a to co nejblíže za sebou. Lze kombinovat s manuální lymfatickou masáží nejlépe v kombinaci 3 manuální a 7 přístrojová.

REFLEXNÍ MASÁŽ RUKOU

 

Reflexní masáž rukou je vhodná na uvolnění páteře, podporu lymfatického a imunitního systému a celkovou podporu organismu. Zlepšuje prokrvení a uvolňuje z těla napětí.

Lze spojit i s olejovou masáží rukou která je vhodná pro uvolnění svalů a kloubů a působí jako prevence proti problémům s karpálním tunelem. Velmi oblíbená u všech, co často pracují na počítači a s myší.

 

 

Reflexní masáž rukou
lymfotejpy jarka semecká

LYMFOTEJPY

 

Tejpování a uvolnění lymfatických uzlin a aktivace reflexních bodů pro podporu lymfatického systému.